Yaşam

Mortal Kombat 2’nin Çekimleri Avustralya’da Başlıyor

Son Mortal Kombat filminin yapımcısı Todd Garner, Mortal Kombat 2 filminin çekimleri hakkında açıklama yaptı. Aslında bu daha çok bir doğrulama olsa da bizi heyecanlandırmadı. Söylentilere göre çekimler yakında başlayacak.


İlginizi çekebilir:  Yeni Indiana Jones Sinema Fragmanı Yayınlandı


Yıllar sonra 2021 yılında yeni Mortal Kombat filmi vizyona girdi. Mortal Kombat: Annihilation ile yirmi dört yıllık hayal kırıklığının ardından gelen yeni sinema büyük beğeni topladı. Durum böyle olunca, Cole Young’ın hikayesinin devamını görmenin kaçınılmaz olduğunu az çok varsayabiliriz. Nitekim 2022’nin başında ilk filmin yapımcısı Todd Garner’ın yaptığı duyuru bizleri çok mutlu etti. New Line imzasını taşıyacak devam filminin konusunu Jeremy Slater (Moon Knight) kaleme alacak.

Mortal Kombat 2 Filmi Çekimleri Yakında Başlayacak

Geek Vibes Nation tarafından geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir raporda, Mortal Kombat 2’nin çekimlerinin Avustralya’da Haziran ayında başlayacağı ve Eylül ayında tamamlanacağı iddia edilmişti. Bu argüman film yapımcısı Todd Garner tarafından doğrulandı.

Şu an için resmi detaylar açıklanmamış olsa da yönetmen koltuğuna yeniden Simon McQuiod oturacak. Lewis Tan, Mehcad Brooks, Ludi Lin ve Chin Han yeniden kadroda yer alırken, Joe Taslim Noob Saibot olarak geri dönmek istedi.

Serinin değerli karakterlerinden Johnny Cage devam filmi için onaylanırken That Hashtag Show tarafından ortaya atılan bir teze göre Quan Chi, Kitana, Shao Khan ve Baraka karakterleri de yer alacak.

haberbuca.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu